Khloe Kardashian shfaqet më joshëse se kurrë

Premte, 14 June 2019 19:17

Modelja e njohur Khloe Kardashian kohët e fundit është përfolur për lidhjen e saj me Tristan Thomspon.

Ajo para disa ditësh në një postim në Instastory tha se nuk ishte në dijeni të lidhjes paralele që kishte Thompson kur nisi të shoqërohej me të.

Kardashian u shfaq më seksi se kurrë ditën e enjte, e cila ishte pikërisht dita ku 34-vjeçari u shpërngul për në “Agoura Hills”

Ajo kishte veshur një “jumpsuit” të zi i cili i nxirrte në pah linjat.

Khloe e kishte kompletuar imazhin me një xhaketë ngjyrë lejla dhe një palë syze të mëdha dielli.

14774250-0-image-a-35_1560488012964.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Globi

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Një grua e zemëruar i la pasagjerët tjerë në aeroplan të shokuar, pasi ia theu për koke laptopin të dashurit të saj, të cilin e akuzoi se po shikonte gra...

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Kuriozitete

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Në mesin e kartëmonedhave euro që aktualisht janë në qarkullim, ekzistojnë disa mostra që për shkak se gjenden rrallë janë shndërruar në subjekt të koleksionistëve të parave. Meqenëse pas zbulimit ato...

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

Aktualitet

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

I nxehti nga Afrika do të avancojë me tej drejt vendit tonë. Temperaturat do të jenë më të larta në zonën qendrore dhe zonat bregdetare. Parashikohet të regjistrohen vlera të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!