Feston sot ditëlindjen, Roza Latit i ndodh e papritura, ja çfarë i ka prishur ditën moderatores

Premte, 14 June 2019 20:42

Dita e sotme është vërtet e veçantë për moderatoren Roza Lati, e cila feston ditëlindjen.

Në 27-vjetorin e saj të lindjes, moderatorja ka marrë urime dhe surpriza nga më të ndryshmet.

Mirëpo duket se një e papritur i ka ndodhur pikërisht nga rrjetet sociale duke e mërzitur sadopak atë.

Rozës i janë bllokuar që mbrëmë postimet në Instastory dhe nuk ka mundur që të postojë asnjë surprizë nga ato që ka marrë në orët e para të mëngjesit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë moderatorja, e cila pasi i janë zhbllokuar postimet në Instastory, i ka treguar fansave përse nuk ishte aktive.

‘Instagrami paska problem. Postimet e mia qenkan bllokuar në Instastory. S’qenka downloduar as mami që tha barsoletat e saja’, shkruan Roza dhe më pas ka vijuar me pamje nga festa e mbrëmshme me miq.

hjgk.png

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Politikë

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Ish-deputeti i Partisë Demokratike përmes një postimi në Facebook ka reagur në lidhje me lajmin se tarifat e studentëve për vitin akademik 2019-2020 Bachelor do të jenë po aq sa...

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Art

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Për hir të dashurisë së djalit, Edoardo, aktorja e madhe Sophia Loren, 84 vjeçe kthehet në skenë e filmit. "Jeta përpara teje" titullohet titulli i filmit i frymëzuar nga romani i...

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Aktualitet

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Pas dy dekadave te Zëri i Amerikës, ikona e televizionit, gazetarja, Laura Konda do të largohet. Teksa i dridhej zëri nga emocionet, Laura Konda i dha lamtumirë ekranit, ndërsa transmetohej...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!