Foto/ Kim na tregon sekretin: Ja si mbuloj shenjat e lëkurës

Saturday, 15 June 2019 13:21

Kim Kardashian tregoi sot me detaje sesi e mbulon lëkurën e saj pasi vuan nga sindroma” psoriasis”. 38-vjeçarja ka nxjerrë një linjë makeup-i për trupin dhe për ta reklamuar, vendosi të realizojë një tutorial për lëkurën e saj të pazakontë.

Kim shpërndau edhe një foto para dhe pas, ku tregohet qartësisht si duket lëkura e saj gjatë një acarimi nga psoriasis dhe si duket pasi mbulohet.

Ajo është treguar e hapur gjithmonë për problemet për shkak të sëmundjes së lëkurës që shkakton njolla të kuqe zakonisht tek këmbët, bërrylat dhe në fundshpinë. Këtë vit, Kim zbuloi se psoriasis ka nisur t’i dalë edhe në fytyrë.

58C1684D-BE91-4991-A035-6ED85541A6D5-1.png

kkk-1-822x1024.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Globi

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Një grua e zemëruar i la pasagjerët tjerë në aeroplan të shokuar, pasi ia theu për koke laptopin të dashurit të saj, të cilin e akuzoi se po shikonte gra...

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Kuriozitete

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Në mesin e kartëmonedhave euro që aktualisht janë në qarkullim, ekzistojnë disa mostra që për shkak se gjenden rrallë janë shndërruar në subjekt të koleksionistëve të parave. Meqenëse pas zbulimit ato...

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

Aktualitet

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

I nxehti nga Afrika do të avancojë me tej drejt vendit tonë. Temperaturat do të jenë më të larta në zonën qendrore dhe zonat bregdetare. Parashikohet të regjistrohen vlera të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!