Shakira “ tradhton” publikisht bashkëshortin

E mërkurë, 26 June 2019 08:34

Këngëtarja me famë botërore, Shakira, e ka shfaqur hapur tradhtinë e saj ndaj bashkëshortit, Gerard Pique, futbollist i njohur dhe në këtë kampionat botëror ai luan me Spanjën.

Shakira e ka shfaqur hapur tradhtinë e saj ndaj bashkëshortit, Gerard Pique, futbollist i njohur dhe në këtë kampionat botëror ai luan me Spanjën.

Ajo gjithmonë ka treguar që është fanse e futbollit dhe e ndjek  kampionatin botëror shumë kërshëri, ajo e ka bërë të dukshme që nuk përkrah ekipin ku luan bashkëshorti i saj, por është tifoze e zjarrtë e ekipit të vendit nga ajo vjen, Kolumbisë.

Pjesë e “tradhtisë” nuk është vetëm ajo, por edhe fëmijët e çiftit dhe prindërit e saj. Ka qenë një video që ajo ka shpërndarë ku shihet ajo me prindërit e saj dhe fëmijët duke bërtitur “Kolumbia, Kolumbia” ndërkohë që qeshnin me njëri – tjetrin.

Pavarësisht  videos është e sigurt që ajo është fansja numër një e Pique dhe përkrahja e tij më e madhe!

Modifikuar më E mërkurë, 26 June 2019 08:55

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Globi

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Kompania britanike “British Airways” njoftoi anulimin e fluturimeve drejt kryeqytetit egjiptian Kajro, duke cituar motive sigurie, por pa dhënë sqarime të mëtejshme. Menjëherë pas saj, edhe kompania gjermane “Lufthansa” pezulloi...

Gëzim Muçolli : Fitorja diplomatike e ambasadores Alma Lama kundër Serbisë në Romë

Bota Shqiptare

Gëzim Muçolli : Fitorja diplomatike e ambasadores Alma Lama kundër Serbisë në Romë

Pak ditë më parë, mjaftoi  një shkrim i postuar te portali më i lexuar shqip dhe italisht te shqiptarët e Italisë, Albania NEWS, që të nxisë kërshërinë dhe brengën e...

Përplasen dy makina në Tropojë/ Humb jetën 9-vjeçari, plagosen 5 të tjerë

Aktualitet

Përplasen dy makina në Tropojë/ Humb jetën 9-vjeçari, plagosen 5 të tjerë

Një aksident i rënë ka ndodhur sot në Tropojë. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në aksin rrugor Bajram Curri – Sopot. Si rrjedhojë ka ndërruar jetën gjatë transportimit për në...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!