Modelja shqiptare zbulon trupin perfekt dhe një pjesë të gjoksit

Diel, 07 July 2019 09:55

Oriola Marashi cilësohet si një nga modelet më seksi në Shqipëri.

Shpesh herë ajo e ka treguar se nuk di të ndalet dhe këtë gjë e ka bërë sërish.

Ish-anëtarja e OTR po vazhdon të “tronditë” rrjetin me fotot e saj, që me ngrohjen e motit janë bërë më të nxehta.

Jemi mësuar tashmë që Marashi publikon gjithnjë foto dhe video mjaft sensuale ku provokon gjithnjë ndjekësit.

Por duket se fotoja e fundit nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Ajo ka zbuluar trupin perfekt dhe një pjesë të gjoksit.

Ajo së fundmi ishte pjesë e sfilatës për markën e njohur ‘Gucci’

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Politikë

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Ish-deputeti i Partisë Demokratike përmes një postimi në Facebook ka reagur në lidhje me lajmin se tarifat e studentëve për vitin akademik 2019-2020 Bachelor do të jenë po aq sa...

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Art

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Për hir të dashurisë së djalit, Edoardo, aktorja e madhe Sophia Loren, 84 vjeçe kthehet në skenë e filmit. "Jeta përpara teje" titullohet titulli i filmit i frymëzuar nga romani i...

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Aktualitet

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Pas dy dekadave te Zëri i Amerikës, ikona e televizionit, gazetarja, Laura Konda do të largohet. Teksa i dridhej zëri nga emocionet, Laura Konda i dha lamtumirë ekranit, ndërsa transmetohej...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!