FOTO/ Tifozja "tërbon" stadiumin, nudo me ngjyrat e Brazilit

Hënë, 08 July 2019 17:32

Përpos golave dhe festës në Maracana, Brazili fitoi edhe një tifoze speciale.

Numri i tifozëve në shkallët e stadiumit të famshëm ishte i madh, ndërkohë që kombëtarja e drejtuar festoi titullin e 9-të në histori të Kupës së Amerikës.

Mes tyre, ajo që tërhoqi vëmedjen ishte një tifoze, e cila e kishte lyer trupin me ngjyrat e verdhë dhe jeshile, duke qënë në stadium totalisht nudo. Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Politikë

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Ish-deputeti i Partisë Demokratike përmes një postimi në Facebook ka reagur në lidhje me lajmin se tarifat e studentëve për vitin akademik 2019-2020 Bachelor do të jenë po aq sa...

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Art

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Për hir të dashurisë së djalit, Edoardo, aktorja e madhe Sophia Loren, 84 vjeçe kthehet në skenë e filmit. "Jeta përpara teje" titullohet titulli i filmit i frymëzuar nga romani i...

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Aktualitet

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Pas dy dekadave te Zëri i Amerikës, ikona e televizionit, gazetarja, Laura Konda do të largohet. Teksa i dridhej zëri nga emocionet, Laura Konda i dha lamtumirë ekranit, ndërsa transmetohej...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!