FOTO/ Nuk fshihen më, Dua Lipa dhe Anwar Hadid puthen në publik

Tuesday, 09 July 2019 09:21

Dua Lipa është në qendër të mediave rozë javët e fundit. Shkak për të është bërë lidhja e re e këngëtares me vallin e motrave Hadidi, modelin Anwar Hadid.

Nëse në fillim një gjë e tillë nuk ishte e sigurtë, tashmë për romancën e tyre nuk ka asnjë dyshim. Dyshja janë fotografuar duke u puthur në publik, ndërsa ky imazh po bën tashmë xhiron e mediave.

Çifti i ri kanë qenë bashkë në një event në Los Angeles. Kjo lidhje e re e këngëtares shqiptare vjen vetëm pak javë pas ndarjes së saj me kuzhinierin Isaac Carew.

1-115.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Politikë

Ish-deputeti: Rama i urren studentët sepse …

Ish-deputeti i Partisë Demokratike përmes një postimi në Facebook ka reagur në lidhje me lajmin se tarifat e studentëve për vitin akademik 2019-2020 Bachelor do të jenë po aq sa...

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Art

Aromë nëne... Sofia Loren kthehet në setin e xhirimit

Për hir të dashurisë së djalit, Edoardo, aktorja e madhe Sophia Loren, 84 vjeçe kthehet në skenë e filmit. "Jeta përpara teje" titullohet titulli i filmit i frymëzuar nga romani i...

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Aktualitet

Prekëse/ Me zë të dridhur Laura Konda largohet pas 20 vitesh nga Zëri i Amerikës

Pas dy dekadave te Zëri i Amerikës, ikona e televizionit, gazetarja, Laura Konda do të largohet. Teksa i dridhej zëri nga emocionet, Laura Konda i dha lamtumirë ekranit, ndërsa transmetohej...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!