Reperi i njohur shqiptar ankohet se po merr shumë pak urime për ditëlindje

E mërkurë, 10 July 2019 18:11

Rep-artisti i njohur shqiptar, Besnik Canolli i njohur si 2Po2 sot feston ditëlindjen.

Këngëtari shumë i dashur për publikun sot mbushi 41 vjet.

Në datë e tij të lindjes, këngëtari ka postuar një fotografi, në të cilën ka marrë pëlqime dhe komente të shumta. “10/07  Ma Shum Vjet Ma pak Urime #cestlavie“, ka shkruar Besniku në Instagram për 129 mijë ndjekësit e tij në instagram.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Vala e të nxehtit në Shtetet e Bashkuara, të paktën 6 të vdekur

Globi

Vala e të nxehtit në Shtetet e Bashkuara, të paktën 6 të vdekur

Pjesa më e madhe e Shteteve të Bashkuara ka përjetuar këto ditë një valë nxehtësie që ka shkaktuar të paktën gjashtë të vdekur. Në të gjithë vendin, u anuluan aktivitetet në...

Keshilla e avokatit për shqiptarët që jetojnë pa dokumenta në SHBA

Aktualitet

Keshilla e avokatit për shqiptarët që jetojnë pa dokumenta në SHBA

Nga Avokati Kieran Both Emigrantët në mbarë Shtetet e Bashkuara janë trembur nga lajmet e fundit lidhur me bastisjet në shkallë të gjerë të ndërmarra nga DHS (Departamenti i Sigurisë Kombëtare)...

Emigracioni në Mesdhe, Italia stopon dokumentin e Parisit

Globi

Emigracioni në Mesdhe, Italia stopon dokumentin e Parisit

Italia ka refuzuar të nënshkruaj dokumentin e Parisit pas takimit informal mbi emigracionin në Mesdhe që u mbajt sot në kryeqytetin francez. Ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini nuk ka marrë...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!