Bel i hollë e fundshpinë tërheqëse, këto janë dy nga trendet për të cilat kohët e fundit kërkohet ndërhyrje plastike.…
Moderatorja seksi Kiara Tito ka postuar një foto e cila u komentua gjerësisht në mediat sociale. Fotoja tregon Kiarën të…
Një llogaritar ka pranuar para autoriteteve se ka mashtruar klientë të sërës së lartë duke u marrë paratë nga llogaritë.…
Miley Cyrus dhe Liam Hemsworth u martuan në një ceremoni super-madhështore gjatë fundjavës para Krishtlindjeve, dhe deri tani ju nuk…
“Last Hurrah”, është kënga më e re që e ka publikuar këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha. “Last Hurrah”…
Regjisori i famshëm, Martin Scorsese është dukë punuar për projektin e radhës të cilin e ka nisur që në vitin…
Reperi 50 Cent shihet duke e djegur bluzën e tij Gucci si protestë kundër firmës italiane Gucci dhe akuzave për…
Një nga burrat që ka akuzuar Michael Jackson për abuzim seksual në dokumentarin për Mbretin e Popit, është ekspozuar si…
Këngëtarja shqiptare me famë botërire, Bebe Rexha, ka paralajmëruar për publikimin e klipit të saj më të ri, klip ky…
Kushtoni vëmendje të dashur zonja dhe zotërinj Kylie Jenner na tregon se si t’a bëjmë Ditën e Shën Valentinit me…
Reperi i njohur shqiptar Gashi ka arritur të krijojë shumë atmosferë në Amerikë në një studio ku ishte i ftuar.…
Të martën mbrëma, Meghan Markle dhe Princ Harry, udhëtuan nga Pallatin Kensington për në Muzeun e Historisë Natyrore. Në mbrëmjen…

Lajmet e fundit

Ish-zv/ kryeministrja padit Ramën, kërkon rikthimin tek Avokatura e Shtetit

Politikë

Ish-zv/ kryeministrja padit Ramën, kërkon rikthimin tek Avokatura e Shtetit

Ish-zv/kryeministrja teknike Ledina Mandia ka paditur kryeministrin duke kërkuar rikthimin e saj në Avokaturën e Shtetit. Sipas ekstraktit të depozitimit të padisë në Gjykatën Administrative, kërksa e ish-numrit dy të qeverisë...

Zgjedhjet presidenciale, nesër zhvillohet raundi i parë në Maqedoninë e Veriut

Politikë

Zgjedhjet presidenciale, nesër zhvillohet raundi i parë në Maqedoninë e Veriut

Ditën e nesërme do të zhvillohe raundi i parë i zgjedhjeve presidenciale. Votuesit do të duhet të zgjedhin midis tre kandidatëve: shqiptarit Blerim Reka, i cili kandidon si i pavarur...

Duhet apo nuk duhet të konsumohen fruta në fund të një vakti?

Shëndeti

Duhet apo nuk duhet të konsumohen fruta në fund të një vakti?

Në temën e dietës ka besime të gabuara që gjithashtu mund të çojnë në pasoja negative për shëndetin. Këto shpesh janë klishe që janë privuar nga çdo themel shkencor. Pikërisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!