Në turneun e fundit nuk u mblodhën dot të gjitha, sepse mungoi Victoria Beckham, por këtë do ta bëjnë për…
Kim Kardashian tregoi sot me detaje sesi e mbulon lëkurën e saj pasi vuan nga sindroma” psoriasis”. 38-vjeçarja ka nxjerrë…
Eliza Dushku më 18 gusht të vitit të kaluar, u martua me partnerin e saj 17 vite më të madh,…
Dita e sotme është vërtet e veçantë për moderatoren Roza Lati, e cila feston ditëlindjen. Në 27-vjetorin e saj të…
Modelja e njohur Khloe Kardashian kohët e fundit është përfolur për lidhjen e saj me Tristan Thomspon. Ajo para disa…
Po bën xhiron e rrjetit, video e shpërndarë nga Daily Mail, ku këngëtarja me famë botërore, Mariah Carey kërcen mbi…
Këngëtarja amerikane, Mariah Carey, është parë duke vallëzuar me Bryant Tanaka, më shumë se gjatë muaj para se të ndahej…
Taylor  Swift  ka realizur këngën  e saj më të re “You Need to Calm Down”, duke gëzuar kështu fansat e…
Këngëtarja dhe aktorja e famshme, Selena Gomez, ka zbuluar më në fund se çarë i pëshpëriti në vesh, Bill Murray,…
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha, është fotografuar nga paparacët ndërsa ka qenë duke shkuar për të blerë ushqime.…
James Dean, aktori hollywood-ian i viteve ’50, tragjedia dhe vdekja e shpejtë e aktorit të ri në moshën 24 vjeçare…
Bes Kallaku konfirmoi ditën e sotme lajmet se do të sjellë së shpejti një film të ri. Filmi do të…

Lajmet e fundit

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Politikë

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Ish-deputetja e PD Jorida Tabaku me anë të një statusi në rrjetin social “Facebook” shkruan se Këshilli i Europës ka marrë një vendim të paprecedent që të mos ndjekë nga...

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton  qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Politikë

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Kryetari i Bashkise se Kamzës Xhelal Mziu i bën thirrje të gjithë qytetarëve të bashkohen për t’i thënë “Stop Krimit”, në mbrojtje të institucioneve publike, Kushtetutës dhe lirive e të...

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

Aktualitet

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

42 persona janë arrestuar si pjesë e një operacioni masiv policor të shtrirë në Shqipëri dhe gjashtë shtete të Bashkimit Europian. Në Shqipëri, është vënë në pranga në Shkodër një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!