Pas lajmit të bujshëm të ndarjes, Angela Martini ka vendosur më në fund të tregojë të vërtetën. Në një reagim…
Ashton Kutcher dhe Mila Kunis dyshohen se kanë probleme martesore dhe janë një hap larg shkurorëzimit. Yjet e hollivudit kanë…
Jennifer Lopez nisi turneu “It’s My Party: The Live Celebration” në nder të ditëlindjes së saj të 50-të në “The…
Modelja dhe këngëtarja e famshme, Afërdita Dreshaj ka shpërndarë një lajm mjaft të mirë për të gjithë fansat e saj.…
Disa emra të mëdhenj të muzikës mbërritën në stadiumin Wembley për Summertime Ball. Midis tyre ishin edhe dy këngëtaret shqiptare…
Kanë kaluar tre vite që prej kohës kur Angelina Jolie paraqiti kërkesën për divorc ndaj Brad Pitt. Ai është lodhur…
Çifti ka vendosur të organizojë një dasmë të dytë për të gëzuar familjet. Një burim konfirmoi për Us Weekly se…
Këngëtarja Dua Lipa është padyshim në një moment shumë të mirë të karrierës së saj, por mesa duket jo të…
Rita Ora rrëfen vështirësitë që pati për të arritur këtu ku është sot. Këngtarja ka dhënë së fundi një intervistë…
Sipas klasifikimit të Revistës Forbes: Rihanna nuk është vetëm një artiste e famshme dhe e bukur por  dhe artisja femër…
Rashel Kolaneci është një femrat me format më bombastike të shoubizit shqiptar. Edhe pse prej kohësh i mungon ekranit, ajo…
Kate Middlleton në banketin e Shtetit me Trump  vesh fustanin e gjatë dhe të bardhë të princesësh, Diana. Shkëlqen edhe…

Lajmet e fundit

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Politikë

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Ish-deputetja e PD Jorida Tabaku me anë të një statusi në rrjetin social “Facebook” shkruan se Këshilli i Europës ka marrë një vendim të paprecedent që të mos ndjekë nga...

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton  qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Politikë

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Kryetari i Bashkise se Kamzës Xhelal Mziu i bën thirrje të gjithë qytetarëve të bashkohen për t’i thënë “Stop Krimit”, në mbrojtje të institucioneve publike, Kushtetutës dhe lirive e të...

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

Aktualitet

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

42 persona janë arrestuar si pjesë e një operacioni masiv policor të shtrirë në Shqipëri dhe gjashtë shtete të Bashkimit Europian. Në Shqipëri, është vënë në pranga në Shkodër një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!