Arritjet e këngëtares shqiptare, Eleni Foureira, duket se nuk kanë të ndalur. Shumë shpejt ajo do të sjellë hitin e…
Eleni Foureira do të publikojë shumë shpejt hitin më të ri të verës në bashkëpunim me reperin më të njohur…
Meghan Markle është kthyer në Instagram. Dhe jo, kjo nuk është një shaka 1 e Prillit e as shaka e…
Thashethemet për përfshirjen e saj në filmin e fundit të Daniel Craig kanë qarkulluar prej kohësh. Tashmë raportohet se Dua…
Moderatorja Luana Vjollca, sot me 1 Prill ka gënjyer fansat e saj, ku i njoftonte në InstaStory se do të…
Angelina Jolie ka marrë pjesë në një takim mes Ministrave dhe Diplomatëve në Kombet e Bashkuara. Ajo ka mbajtur një…
Në krye të listës qëndron Madonna, vlera e pasurisë të së cilës vlerësohet të jetë 800 milionë dollarë (712 milionë…
Ylli i Hollywood, Nicolas Cage ka paraqitur zyrtarisht kërkesën për anulimin e martesës me bashkëshorten e tij vetëm katër ditë…
Rita Ora dhe marka gjermane e modës ”Escada” po përgatiten për një kauzë të përbashkët: “Moda për gratë e pavarura…
Beyonce ka prekur fansat, ku në daljen për të tërhequr çmimin “Vanguard Award” në 30-vjetorin e eventit “GLAAD Awards” ka…
Rita Ora ka pasur një vit të jashtëzakonshëm me shumë koncerte dhe projekte muzikore. Këngëtarja shqiptare ka nxjerr në shitje…
Rozana ka treguar historinë interesante si ka vendosur të zmadhojë gjoksin e saj. Këngëtarja dhe moderatorja e njohur Rozana Radi…

Lajmet e fundit

Ish-zv/ kryeministrja padit Ramën, kërkon rikthimin tek Avokatura e Shtetit

Politikë

Ish-zv/ kryeministrja padit Ramën, kërkon rikthimin tek Avokatura e Shtetit

Ish-zv/kryeministrja teknike Ledina Mandia ka paditur kryeministrin duke kërkuar rikthimin e saj në Avokaturën e Shtetit. Sipas ekstraktit të depozitimit të padisë në Gjykatën Administrative, kërksa e ish-numrit dy të qeverisë...

Zgjedhjet presidenciale, nesër zhvillohet raundi i parë në Maqedoninë e Veriut

Politikë

Zgjedhjet presidenciale, nesër zhvillohet raundi i parë në Maqedoninë e Veriut

Ditën e nesërme do të zhvillohe raundi i parë i zgjedhjeve presidenciale. Votuesit do të duhet të zgjedhin midis tre kandidatëve: shqiptarit Blerim Reka, i cili kandidon si i pavarur...

Duhet apo nuk duhet të konsumohen fruta në fund të një vakti?

Shëndeti

Duhet apo nuk duhet të konsumohen fruta në fund të një vakti?

Në temën e dietës ka besime të gabuara që gjithashtu mund të çojnë në pasoja negative për shëndetin. Këto shpesh janë klishe që janë privuar nga çdo themel shkencor. Pikërisht...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!