Këngëtarja e njohur dhe shumë e dashur për publikun shqiptar Miriam Cani feston sot ditëlindjen. Sigurisht urimin e parë ajo…
Ashton Kutcher është trembur, sepse beson se mos akuzohet për vrasjen e shoqes së tij, pasi ka lënë shenjat e…
Yjet duken të paprekshëm, kur i shihni tek ecin me veshjet e tyre madhështore në qilimin e kuq. Por edhe…
Princ Harry dhe Dukesha Meghan janë duke jetuar momente më të lumtura të jetës së tyre. Ata u bënë prindër…
Sot është një ditë e veçantë në familjen e Vesa Lumës dhe Big Bastës. Djali i tyre, feston ditëlindjen. Lian…
Motrat Ismaili tanimë janë 100 përqind shqiptare. Këngëtaret e lindura në Kosovë kanë marrë nënshtetësinë shqiptare. Zanfina dhe Adelina janë…
Ish-asistentja e Selena Gomez, Theresa Marie ka dhënë një intervistë ekskluzive për ‘Eonline’ ku ka folur për bashkëpunimin e saj…
Monica Belluci është shembulli i qartë se mosha është thjesht një numër. Ikona e bukurisë i ka mahnitur të gjithë…
Pas shumë vitesh bashkë, një dashurie të konsoliduar dhe një vajze bashkë, çifti i njohur i këngëtarëve Alban Skënderaj dhe…
Rita Ora është një ndër këngëtaret më të suksesshme dhe e dashur për të gjithë publikun në mbarë botën. Siç…
Ajo ka arritur të fitojë famë të madhe në saje të formave trupore sensacionale duke u bërë një super-yll. Në…
Këngëtarja e famshme, Rihanna, ka një vit që është shpërngulur në Londër dhe askush nuk e dinte. E nëse nuk…

Lajmet e fundit

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Politikë

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Ish-deputetja e PD Jorida Tabaku me anë të një statusi në rrjetin social “Facebook” shkruan se Këshilli i Europës ka marrë një vendim të paprecedent që të mos ndjekë nga...

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton  qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Politikë

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Kryetari i Bashkise se Kamzës Xhelal Mziu i bën thirrje të gjithë qytetarëve të bashkohen për t’i thënë “Stop Krimit”, në mbrojtje të institucioneve publike, Kushtetutës dhe lirive e të...

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

Aktualitet

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

42 persona janë arrestuar si pjesë e një operacioni masiv policor të shtrirë në Shqipëri dhe gjashtë shtete të Bashkimit Europian. Në Shqipëri, është vënë në pranga në Shkodër një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!