Dua Lipa, këngëtarja me famë botërore është shprehur së fundmi në një postim të sajin në rrjetin social Instagram, pro…
Modele, aktore dhe show girl të reja të sapo ardhura në ekranet e TV, në paradë në Croisette dhe ndezin…
Taylor Swift u shfaq për herë të parë në intervistën televizive në emisionin e Ellen De Generes, pas shumë vitesh…
Që prej përfshirjes së të fejuarit të saj, Ervin Matës në ngjarjes e Ish-Bllokut, me 1 të vrarë e 2…
Zyrtarisht të fejuar. Jennifer Lawrence dhe Cooke Maroney kanë organizuar një festë në New York midis miqsh dhe të afërm për celebrimin…
Vajza 11-vjecare e Jennifer Lopez duket se do të ndjekë hapat e nënës së saj. Nuk e paskemi ditur Emme…
Ata kanë qenë miq të ngushtë, kanë ndarë skenën dhe bashkëpunuan në një këngë së bashku. Është fjala për dy…
Një burrë që u braktis kur ishte foshnje në aeroportin e Gatwick më shumë se 30 vite më parë ka…
Vetëm 8 ditë pas lindjes kompania gjigande e filmit ‘Disney' ka bërë pjesë dhe bebushin mbretëror. Në videon e publikuar, arushi…
Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shumë aktive në rrjetet e saj sociale. Edhe pse është gjithmonë e…
Kim Kardashian ka pranuar se ka marrë leksione për frymëmarrje,  para se të vishej për në evenimentin e Met Gala…
Aktorja e famshme Sophie Turner përfundimisht ka treguar të vërtetën rreth gabimeve në serinë e famshme, të “Game Of Thrones”.…

Lajmet e fundit

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Politikë

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Ish-deputetja e PD Jorida Tabaku me anë të një statusi në rrjetin social “Facebook” shkruan se Këshilli i Europës ka marrë një vendim të paprecedent që të mos ndjekë nga...

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton  qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Politikë

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Kryetari i Bashkise se Kamzës Xhelal Mziu i bën thirrje të gjithë qytetarëve të bashkohen për t’i thënë “Stop Krimit”, në mbrojtje të institucioneve publike, Kushtetutës dhe lirive e të...

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

Aktualitet

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

42 persona janë arrestuar si pjesë e një operacioni masiv policor të shtrirë në Shqipëri dhe gjashtë shtete të Bashkimit Europian. Në Shqipëri, është vënë në pranga në Shkodër një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!