Këngëtarja e famshme Britney Spears  është bërë pjesë e një qëndre rehabilitimi për trajtimin e problemeve me shëndetin mendor, por…
Të gjithë jemi kurioz për jetën e personazheve të famshëm, përfshirë këtu politikanet, dhe pjesëtarët e familjeve mbretërore. Më poshtë…
Divorci ndonjëherë është i pashmangshëm, sepse partnerët nuk pajtohen sado që lidhja e tyre është dukur e harmonishme në sy…
Modelja amerikane e cilësuar si mbretëresha e Fitnesit, Jen Selter vijon të jetë protagonist në llogarinë e saj në Instagram.…
Rihanna është futur fuqishëm në biznes dhe këtë herë do të bashkëpunojë me firmën franceze Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH).…
Rihanna është futur fuqishëm në biznes dhe këtë herë do të bashkëpunojë me firmën franceze Moët Hennessy Louis Vuitton (LVMH).…
Loredana dhe Mozzik kanë mbërritur në Kosovë për të bërë xhirimet e videoklipit të ri muzikor. Nuk ka munguar përballja…
Rita Ora edhe mbrëmë ka marrë vëmendjen në eventin e madh Met Gala. Në eventin e mbrëmshëm të Met Gala,…
Këngëtarja e famshme Adele feston 31-vjetorin e saj dhe ka disa këshilla për çdokënd: “Ky është 31-i dhe faleminderit zot.…
Familja e Rita Orës bleu një shtëpi në Prishtinë, në qytetin e tyre të lindjes shtatorin e kaluar. Ditën e…
Motrat Ina dhe Serena të cilat janë komentuar për performancën e tyre në “The Voice of Italy” së fundmi kanë…
Këngëtarja e njohur me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, po vazhdon të jetë shumë aktive në industrinë e muzikës. Javë më…

Lajmet e fundit

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Politikë

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Ish-deputetja e PD Jorida Tabaku me anë të një statusi në rrjetin social “Facebook” shkruan se Këshilli i Europës ka marrë një vendim të paprecedent që të mos ndjekë nga...

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton  qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Politikë

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Kryetari i Bashkise se Kamzës Xhelal Mziu i bën thirrje të gjithë qytetarëve të bashkohen për t’i thënë “Stop Krimit”, në mbrojtje të institucioneve publike, Kushtetutës dhe lirive e të...

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

Aktualitet

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

42 persona janë arrestuar si pjesë e një operacioni masiv policor të shtrirë në Shqipëri dhe gjashtë shtete të Bashkimit Europian. Në Shqipëri, është vënë në pranga në Shkodër një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!