E kërkon Reali i Madridit, fantazisti: Nuk më intereson

E Enjte, 10 Janar 2019 14:18

Të kërkohesh nga Reali i Madridit është një nga ndjesitë më të bukura për shumë futbollist, përjashtuar këtu Christian Eriksen. Edhe pse ka përfunduar në "lupën" e gjigandit të La Liga, danezi i Tottenham Hotspur nuk mendon për të, duke pohuar se është i fokusuar te ekipi aktual.

"Kjo nuk është diçka për të cilën po mendoj. Kam pasur biseda të mira me Tottenham. Njerëzit e dinë atë që unë dua dhe ekipi po ashtu.Kështu që për momentin jam i fokusuar në ndeshjet këtu. Kjo nuk është hera e parë që ka pasur thashetheme të tilla."-tha ai në një intervistë me "TV3sport.dk".

Marrëveshja aktuale e 26 vjeçarit skadon në qershor të vitit 2020, duke ngjallur interesin e skuadrave si Reali i Madridit dhe Barcelona.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Ngjarja në shkollen e Durrësit, Albana Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve, ngjarja u mbajt e fshehtë për dy javë

Aktualitet

Ngjarja në shkollen e Durrësit, Albana Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve, ngjarja u mbajt e fshehtë për dy javë

Si ish deputete për dy mandate në këtë zonë, Albana Vokshi ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, shpreh habinë se, si mundet shteti të fshehë një ngjarje kaq...

Politikë

Dorëheqja e Haradinajt, Noka: Tregoi që është burrë shteti. Rama burrec pushteti

Pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen e parevokueshme pas thirrjes që i është bërë nga Gjykata Speciale, reagon edhe ish deputeti i PD, Flamur...

TIRANË/ I moshuari kryen veprime të turpshme para dy minoreneve

Aktualitet

TIRANË/ I moshuari kryen veprime të turpshme para dy minoreneve

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3, kanë ndaluar 73-vjeçarin L.S me banim në Vlorë, për veprat penale ” Vepra të turpshme” dhe “Ngacmim seksual” Ndalimi i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!