Arbitri shqiptar që do gjykojë sfidën në Europë

Tuesday, 19 February 2019 20:25

Enea Jorgji nuk gjykon prej dy javësh në superiore, por kjo nuk i ka mohuar atij të caktohet si arbitër kryesor në ndeshjen e rëndësishme të Youth Europa League mes Sigma Olumoc dhe Olimpik Lion, sfidë që do të luhet në çeki.

Asistentë të Jorgjit do të jenë Denis Rexha dhe Nertil Bregasi, me këtë të fundit që gjykon për herë të parë si ndërkombëtar.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Sondazh

Nothing found!