Kuqezinjtë e vegjël, 3 ndeshje në 4 ditë

Premte, 12 Prill 2019 11:47

Ekipet kombëtare do të rikthehet të luajnë në muajin qershor. Jo vetëm kombëtaret A, por në fushë do të jenë dhe ekipet e 21-vjeçarëve. Shpresat e Alban Bushit i pret një kalendar tejet i ngjeshur, teksa do të zhvillojë 3 ndeshje në 4 ditë.

Kuqezinjtë do të përballen ndaj Turqisë në datën 7 qershor, në sfidën e vlefshme për kualifikueset e Europianit U21, ndërkohë që në datat 9 dhe 11 qershor do të zbresin sërish në fushë për të zhvilluar 2 përballje miqësore ndaj Uellsit.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Politikë

… Sot, që nesër të mos jetë vonë!

Nga Halil Teodori Situata politike në Shqipëri ka hyrë në një fazë kritike. Palët e përfshira sa vijnë dhe potencojnë frontet e përballjeve. Asnjë rreze shprese nuk ka për kompromis. Shteti...

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Aktualitet

Tragjike/ I moshuari gjendet pa jetë në mes të qytetit! Detajet

Një 80-vjeçar është gjetur pa shenja jete sot pasdite në qytetin e Korçës. I moshuari është identifikuar si Y.Muja. Policia dhe grupi hetimor ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë...

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

Aktualitet

Kriza e përplasjet në KZAZ, apeli i PDIU: Rama t’i kthehet arsyes

PDIU përmes një deklarate për mediat është shprehur e shqetësuar për situatën e fundit politike në vend. Ajo thekson se Shqipëria po rrëshqet me shpejtësi drejt një situate dramatike. Mes tjerash...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!