Video/ Strakosha hero, shikoni çfarë bën kundër Udinese-s

E mërkurë, 17 Prill 2019 21:33

Lazio po fiton 2-0 kundër Udinese-s në shtëpi falë golave të Caicedo (21′) dhe autogolit të Sandro (24′), por edhe falë Thomas Strakoshës.

Bardhezinjtë kanë patur mundësinë të ngushtojnë diferencat në minutën e 52-të me një penallti, por numri një i kombëtares kuqezi ka ndalur goditjen e De Paul me një pritje të mrekullueshme.

Lazio lufton për një vend në Champions League dhe kjo fitore do të ishte jetike për t’i mbajtur bardhekaltrit në garë.

Modifikuar më E Enjte, 18 Prill 2019 10:18

Video

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Globi

LAJM I FUNDIT/ Shpërthim bombe në Lion, 8 të plagosur

Një shpërthim i fuqishëm është regjistruar në mesditë në qendër të qytetit të Lionit në Francë. Sipas të dhënave paraprake shpërthimi ka ndodhur në një rrugë për këmbësorët pranë sheshit “Bellecour”...

Humb kontrollin, furgoni bie në lumin Shkumbin

Aktualitet

Humb kontrollin, furgoni bie në lumin Shkumbin

ELBASAN Një aksident i rëndë është shënuar këtë pasdite në Elbasan. Një furgon ka humbur kontrollin dhe ka rënë në lumin Shkumbin. Ngjarja ka ndodhur në afërsi të Kthesës së Murrashit. Deri...

Alarm për bombë në Prishtinë

Bota Shqiptare

Alarm për bombë në Prishtinë

Policia e Kosovës është vënë në alarm mëngjesin e së premtes, pas një alarmi për një mjet shpërthyes të vendosur në Prishtinë. Përmes një komunikate për shtyp, Policia e Kosovës njofton...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!