Zbardhet lista e Edi Rejas, ja surpriza e madhe

Tuesday, 28 May 2019 11:08

Është zbuluar lista e futbollistëve që tekniku i kombëtares shqiptare, Edi Reja do të ketë në dispozicion për dy takimet eliminatore ndaj Islandës me 8 qershor dhe tre ditë më vonë ndaj Moldavisë.

Në listën e publikuar pak minuta më parë, bie në sy emri i 19-vjeçarit Marash Kumbulla i cili tashmë do aktivizohet me kombëtaren shqiptare. Kumbulla, deri tani ka qenë pjesë e të rinjve U19 dhe pjesë e skuadrës së serisë B italiane, Hellas Verona.

61416747_2129228220509729_4949562260855980032_n.jpg

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Globi

Gruaja ia “thyen” për koke laptopin të dashurit, e zuri duke shikuar femra tjera

Një grua e zemëruar i la pasagjerët tjerë në aeroplan të shokuar, pasi ia theu për koke laptopin të dashurit të saj, të cilin e akuzoi se po shikonte gra...

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Kuriozitete

Kartëmonedha prej 5 euro që vlen sa 500, verifikoni mos e keni

Në mesin e kartëmonedhave euro që aktualisht janë në qarkullim, ekzistojnë disa mostra që për shkak se gjenden rrallë janë shndërruar në subjekt të koleksionistëve të parave. Meqenëse pas zbulimit ato...

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

Aktualitet

I nxehti Saharian “viziton” përsëri Shqipërinë

I nxehti nga Afrika do të avancojë me tej drejt vendit tonë. Temperaturat do të jenë më të larta në zonën qendrore dhe zonat bregdetare. Parashikohet të regjistrohen vlera të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!