Neymar Jr vendos, zgjedh skuadrës e tij të ardhshme

E Enjte, 06 June 2019 22:45

Nuk ka biletë për Madrid për yllin brazilian të PSG-së, Neymar Jr. Të paktën këtë shkruan gazeta spanjolle “Sport”, që zbulon se 27 vjeçari është i destinuar për tu rikthyer aty ku u bë i famshëm, në “Camp Nou”.

Marrëdhënia mjaft e mirë me lojtarët katalanas, sidomos me Lionel Messin duket se e ka bindur Neymar që nëse lëviz nga “Parc des Prince” të marrë rrugën drejt Barcelonës.

Nuk dihet ende se cila do të jetë oferta që do bind drejtuesit e PSG-së, por Neymar mund të rikthehet te Barcelona brenda pak kohësh.

Aktualisht, Neymar ndodhet në infermieri, pasi këputi ligamentet e këmbës së djathtë dhe një transferim në këtë dritare merkatoje shihet i largët.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Politikë

Tabaku: KiE vendim të paprecedent, Rama vijon realitetin paralel

Ish-deputetja e PD Jorida Tabaku me anë të një statusi në rrjetin social “Facebook” shkruan se Këshilli i Europës ka marrë një vendim të paprecedent që të mos ndjekë nga...

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton  qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Politikë

Kryebashkiaku i Kamzës Xhelal Mziu fton qytetarët: Të bashkuar t'i themi 'Stop' Krimit!

Kryetari i Bashkise se Kamzës Xhelal Mziu i bën thirrje të gjithë qytetarëve të bashkohen për t’i thënë “Stop Krimit”, në mbrojtje të institucioneve publike, Kushtetutës dhe lirive e të...

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

Aktualitet

42 të arrestuar për trafikimin e mbi 1,5 ton drogë në BE, kreu i grupit kapet në Shqipëri

42 persona janë arrestuar si pjesë e një operacioni masiv policor të shtrirë në Shqipëri dhe gjashtë shtete të Bashkimit Europian. Në Shqipëri, është vënë në pranga në Shkodër një...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!