Frikë për Dele Alli, i bie të fiktë në pushime

Premte, 05 July 2019 22:19

Frikë në Mykonos për Dele Alli. Mesfushori i Tottenham humbi ndjenjat në plazh ndërsa ishte sëbashku me të dashurën e tij, Ruby Mae.

Midis temperaturave të larta, lojtarëve të volejbollit në plazh dhe kalimit të masës së alkoolit, anglezi 23-vjeçar u rrëzua në plazh duke e detyruar partneren e tij të thërriste dy persona të sigurisë.

Dy burra shkuan menjeherë në plazh dhe e ngritën Dele Alli duke e dërguar në makinë për ta kthyer në hotel. Ngjarja ndodhi rreth orës 20:00 të së mërkurës, ndërsa temperatura shënonte 33 gradë celcius.

Anglezi ishte duke festuar ditëlindjen e 25-të të dashurës Ruby Mae gjatë një festë romantike së bashku. Mesfushorit 23 vjeçar nuk i mbanin këmbët kur u çua nga Lounge të shtrihej në hije. Dhe në këtë moment ra në tokë.

Fatmirësishit Dele Alli erdhi në vete dhe më pas shkoi në rezidencën e tij së bahskur me të dashurën. Ky moment nuk iu ka shpëtuar paparacëve, të cilët kanë arritur të shkrepin disa foto nga ajo që ndodhi në Mykonos.

Lini komentin tuaj!

Fyerjet dhe përdorimi i fjalëve banale, do të pasoj me fshirjen e komentit tuaj.

Lajmet e fundit

Keshilla e avokatit për shqiptarët që jetojnë pa dokumenta në SHBA

Aktualitet

Keshilla e avokatit për shqiptarët që jetojnë pa dokumenta në SHBA

Nga Avokati Kieran Both Emigrantët në mbarë Shtetet e Bashkuara janë trembur nga lajmet e fundit lidhur me bastisjet në shkallë të gjerë të ndërmarra nga DHS (Departamenti i Sigurisë Kombëtare)...

Emigracioni në Mesdhe, Italia stopon dokumentin e Parisit

Globi

Emigracioni në Mesdhe, Italia stopon dokumentin e Parisit

Italia ka refuzuar të nënshkruaj dokumentin e Parisit pas takimit informal mbi emigracionin në Mesdhe që u mbajt sot në kryeqytetin francez. Ministri i Brendshëm italian Matteo Salvini nuk ka marrë...

Aksident në Shkodër, makina përplas motoristin e biçiklistin

Aktualitet

Aksident në Shkodër, makina përplas motoristin e biçiklistin

Një aksident ka ndodhur në Shkodër, ku për pasojë janë plagosur dy persona. Aksidenti ka ndodhur në rrugën Shkodër-Lezhë në fshatin Beltojë e në të janë përfshirë një motor tip...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!