Salah ka kërkuar nga fansat që ta mbështesin Liverpoolin në Madrid, në finalen e Champions League. Sulmuesi i Liverpoolit, Mohamed…
Tirana duhet të fitojë me Kastriotin që të garantojë qëndrimin në Kategorinë Superiore. Sfida e drejtpërdrejtë luhet javën e ardhshme…
Ansi Agolli mbylli eksperiencën e tij 9-vjeçare me Qarabagun në Azerbajxhan në muajin mars të këtij viti, kur edhe u…
Partizani fitoi derbin e javës së 33-të në Superiore, me shifrat 2-1 përballë Tiranës, dhe 3 javë para fundit, është…
Juventus prej kohësh po kërkon një trajner për të zëvendësuar Alegrin. Ky i fundit ka kërkuar ngritje page dhe investime…
Thomas Strakosha ka probleme me tendinën e Akilit prej ditësh nuk është paraqitur në stërvitje. Ai nuk do t’ia dalë…
Messi vazhdon të jetë favoriti numër një për të fituar “Topin e Artë” për vitin 2019. Argjentinasi i Barcelonës ndiqet…
Arsenali triumfoi në ndeshjen kundër Valencias, dhe e siguroi një vend në finale të Ligës së Evropës, për herë të…
Përcaktohet finalja e Ligës së Kampioneve për sezonin 2018/2019. Liverpool-Totenham, do të jetë finalja që do të zhvillohet në Madrid.…
Po luhet takimi i kthimit i gjysëmfinales së UEFA Champions League mes Ajax dhe Tottenham Hotspur. Një duel spektakolar pritet…
Një nga golat i cili ka marrë më shumë vëmendje në mbrëmjen e gjysmëfinales së Ligës së Kampionëve mes Liverpulit…
Mungesa e tij e bënte edhe më të vështirë përmbysjen kundër Barcelonës. Mohamed Salah nuk ishte në dispozicion të Jurgen…

Lajmet e fundit

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Globi

BE: Britania ka pak gjasa të largohet këtë vit

Disa zyrtarë të Brukselit kanë thënë se ka pak gjasa që Britania e Madhe të largohet nga Bashkimi Evropian gjatë këtij viti edhe në rast të dështimit të marrëveshjes për...

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Aktualitet

Autoritetet e Kosovës lirojnë autobusët e ndaluar në Morinë

Ministria e Infrastrukturës dhe Transportit ka bërë të ditur se ka lejuar qarkullimin e autobusëve, transit përmes Kosovës, të ndaluar në pikën kufitare Morinë, të shtunën (15.06.2019). Ky vendim vjen...

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Aktualitet

Makina shkrumbohet nga flakët në Vlorë-Levan

Një automjet është djegur thuajse tërësisht mbrëmjen e së shtunës në autostradën Vlorë-Levan, në afërsi të fshatit Bishan. Nga të dhënat e para dyshohet se shkak i rënies së zjarrit të...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!