Ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha, e ka cilësuar akt shtetari dinjitoz, dorëheqjen e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj. Në një…
Fatmir Frashëri, një njeri i madh i sportit shqiptar u largua sot nga jeta, por na la përgjithmonë si trashëgimi…
Pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen e parevokueshme pas thirrjes që i është bërë…
Kryetari i Partisë Republikane, Fatmir Mediu reagon pas vendimit të Ramush Haradinajt për të dhënë dorëheqjen nga posti i kryeministrit.…
Francesca Norton Në pritjen e mbajtur për Ditën Kombëtare të Francës, ambasadorja franceze në Shqipëri, zonja Christina Vasak kritikoi kolegët…
“Hera e dytë që ky Lider vetë-dorëhiqet për të mos baltosur emrin e Kosovës!!! Dy herë i thirtur në Hagë…
Ish-kryeministri Sali Berisha shprehet se kushëriri i gjyqtarit Shpëtim Reka, i cili i dha mandatin e Kryebashkiakes Valbona Sakos në…
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Aurel Bylykbashi në një letër të hapur për kryeministrin Edi Rama, duke e ftuar atë në…
Reagim i ish-ministrit Ylli Manjani mbi gjykimin absurd të kërkesës së dytë të Partisë Socialiste për njohjen fitues në zgjedhje…
Basha per doreheqjen e Ramush Haradinajt: Vuri Atdheun mbi gjithçka. Dorëheqja e kryeministrit Ramush Haradinaj është akti i një njeriu…
Zëri i Amerikës i ka kushtuar një shkrim të zgjeruar dy koncesioneve skandaloze, që parlamenti i kontrolluar nga votat e…
Nga Lulzim Basha       Siç është bërë publike, qeverisja kriminale e Edi Ramës po vazhdon grabitjen dhe tjetërsimin e ekonomisë…

Lajmet e fundit

Ngjarja në shkollen e Durrësit, Albana Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve, ngjarja u mbajt e fshehtë për dy javë

Aktualitet

Ngjarja në shkollen e Durrësit, Albana Vokshi: Shteti në duart e kriminelëve, ngjarja u mbajt e fshehtë për dy javë

Si ish deputete për dy mandate në këtë zonë, Albana Vokshi ka reaguar përmes një postimi në rrjetet sociale, shpreh habinë se, si mundet shteti të fshehë një ngjarje kaq...

Politikë

Dorëheqja e Haradinajt, Noka: Tregoi që është burrë shteti. Rama burrec pushteti

Pas vendimit të kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinaj për të dhënë dorëheqjen e parevokueshme pas thirrjes që i është bërë nga Gjykata Speciale, reagon edhe ish deputeti i PD, Flamur...

TIRANË/ I moshuari kryen veprime të turpshme para dy minoreneve

Aktualitet

TIRANË/ I moshuari kryen veprime të turpshme para dy minoreneve

Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Nr. 3, kanë ndaluar 73-vjeçarin L.S me banim në Vlorë, për veprat penale ” Vepra të turpshme” dhe “Ngacmim seksual” Ndalimi i...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!