Pas një sezoni të ngjeshur në televizion, Eva Murati po shijon pushimet e saj në bregdet. Prezantuesja bukuroshe shfaqet në…
Postimi i tij i fundit në Instagram i ka gjetur thuajse të papërgatitur të gjithë fansat dhe ndjekësit e tij…
Këngëtarja Ingrit Gjoni i ka befasuar të gjithë ndjekësit e saj me foton e fundit. Para disa orësh këngëtarja ka…
Shilpa Ray kantautorja amerikane do të performojë për herë të parë në Kosovë me 26 Korrik, në Kino Lumbardhi në…
Prej disa ditësh aktorja shqiptare Olta Gixhari poston foto në profilin e saj në Instagram nga pushimet e saj ku…
Kylie Jenner është njëra prej femrave më të pëlqyera në gjithë botën dhe falë pamjes së saj tërheq vëmendjen gjithmonë.…
Aktorja e njohur, Diane Keaton ka treguar se s’ka dalë në një takim prej 35 vitesh. Në një intervistë për…
Çifti më i ri i showbizit Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj duket se po kalojnë pushimet e kësaj vere…
Producetja e “Anabel Hostel” dhe themeluesja e revistës “Anabel” Dalina Buzi ka treguar gjithmonë “dhëmbët” tek jeta e saj personale.…
Ditët e fundit po qarkullon në rrjet një video ku dy vajza janë përfshirë në një konflikt fizik. Njëra prej…
Lidhja e Dua Lipës me Anwar Hadid tashmë është zyrtarizuar. Gjatë fundjavës së kaluar dyshja janë parë të përqafuar e…
Leonita dhe Graniti do të bëhen shumë shpejtë prindër. Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij Leonita janë duke pritur që…

Lajmet e fundit

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

Aktualitet

Fati i Teatrit Kombëtar/ Budina: Është e dhimbshme! Po zhdukim çdo gjë të vjetër në qytet

I ftuar në Syri TV, regjisori Edmond Budina ka komentuar lëvizjet e ditëve të fundit në mbrojte të Teatrit Kombëtar. Sipas tij, shqiptarët duhet të ndryshojnë mendësi, ndërsa akuzoi se çdo...

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Globi

Britania pezullon fluturimet drejt Kajros për arsye sigurie

Kompania britanike “British Airways” njoftoi anulimin e fluturimeve drejt kryeqytetit egjiptian Kajro, duke cituar motive sigurie, por pa dhënë sqarime të mëtejshme. Menjëherë pas saj, edhe kompania gjermane “Lufthansa” pezulloi...

Sondazh

Nothing found!

Sondazh

Nothing found!